Лучшая система раскрутки!

Дом Бриллиантовой Девы

Объявление

ВНИМАНИЕ КОНКУРС! Мне очень нужны модераторы. В холле тема: "КОНКУРС". Заходите и участвуйте!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Курси таргету

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Скоро в декрет і вже зараз задумуюсь над тим, щоб в декреті освоїти таргет та почати заробляти. Що можете сказати чи порекомендувати, шукаю справді якісне навчання, безкоштовні ролики не несуть чіткої інформації, лише поверхнево.

0

2

Є багато безкоштовних курсів, можна пошукати. А от на рахунок платних курсів, потрібно уважно обирати , тому що можна заплатити і не отримати коректну інформацію. Варто звертати увагу на відгуки, завжди  допомагають зробити правильний вибір.

0

3

Я проходила курси NewLook School дуже подобається навчання,все змістовно, багато нової для мене інформації, раніше трохи вивчала безкоштовні курси, але тут інформації набагато більше, а також практична частина, яка на мою думку набагто важливіша. У мене свій бізнес і я давно хотіла навчитись його рекламувати в соціальних мережах, заробляючи на продажах товарів, але не зливаючи бюджет. Більш детально можна ознайомитись на сайті платформи, а також переглянути інформацію про спікерів та почитати реальні відгуки.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz